هوالحق

جبهه اقدام انقلاب اسلامی

جبهه اقدام انقلاب اسلامی

هوالحق

۷۲ مطلب در آبان ۱۳۹۶ ثبت شده است


رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه‌ سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره‌ پایان سیطره‌ی شجره‌ی خبیثه‌ داعش تاکید کردند: شما با متلاشی ساختن توده‌ی سرطانی و مهلک داعش نه فقط به کشورهای منطقه و به جهان اسلام بلکه به همه‌ی ملتها و به بشریت خدمتی بزرگ کردید.

متن کامل پاسخ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به نامه سردار سلیمانی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار پر افتخار اسلام و مجاهد فی سبیل‌الله آقای سرلشکر حاج قاسم سلیمانی دام توفیقه

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ آبان ۹۶ ، ۲۳:۴۰
hosein hovalhagh

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ آبان ۹۶ ، ۲۲:۵۵
hosein hovalhagh

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ آبان ۹۶ ، ۲۲:۵۰
hosein hovalhagh اکنون عده ای در حال نوشتن مابقی این داستان تلخ هستند!

 چه‌کسانی!؟ 

خشایارشاه‌هایی که جامه فریدون‌های ضحاک‌کش را از تن برون کرده تا جامه ریای دین‌داری‌هایِ مردخای‌پسند بر تن کنند و سلطنت به راه اندازند!! 

چه‌کسانی!؟ 

همان‌های که ترازوی عدالت‌ را به نفع شاهزادگان تعادل بخشیده‌اند!! 

چه‌کسانی!؟ 

همان‌هایی که پارچه سبز جنبش‌شان دیگر تنها به قبر مردخای و استر قداست نمی بخشد! 

چه‌کسانی!؟

 همان‌هایی که پارچه سبز جنبش نامقدس خود را این بار بر روی تلگرام و امثال آن کرده‌اند و بالای سر آنها حاجت‌های دنیای بی خدای خود را می‌طلبند!

 و سوار بر اسب نفوذ تلگرام به مرزهای باور و شکوه یک ملت تازی‌وار می‌تازند!

 تا نوادگان مردخای و استر شنوندگان رازهای مگویِ یک ملت از سرگذشت تا سرنوشت اش باشند! 

کار به جایی رسیده است که اکنون دیگر نوادگان مردخای و استر به‌ خوبی می‌دانند که هر ایرانی کجا و چرا چه می‌پوشد، چه می‌خورد، چه می‌گوید و چگونه فکر میکند!!!

و دیگر حال نوادگان استر و مردخای در هر ساعت از شبانه روز که می‌توانند به راحتی به هر ایرانی بگویند کجا و چرا چه بپوشد، چه بخورد، چه بگوید و چگونه فکر کند! خلاصه همه چیز دیگر تحت پوشش نفوذ نوادگان استر و مردخای و خشایارشاه‌هاست!

و در اینجاست که باید گفت قطعا اگر ملت با همین فرمان پیش بروند، آیندگان درباره آن بخش از تاریخ حتما خواهند گفت چه سرنوشت شرم‌آور و اسف باری!... 

چند بچه صهیونیست، سوار بر چند خشایارشاه، حدود چهل میلیون ایرانی را به فقط به عشق چند استیکر باب اسفنجی و آپشن نرم‌افزاری وادار کردند تا یک کشور هشتاد میلیونی را نابود کنند!...

پناه بر خدا از اسب تروا‌ها و خفتگان مست،

 از خشایارشاه خودپرست و از استر و مردخای‌های پَست...

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ آبان ۹۶ ، ۲۲:۴۵
hosein hovalhaghآنها برای پنهان‌کردن جنایت خود و سرپوش گذاشتن به نفوذ فیزیکی خود به خاک ایران، از کوروش که پادشاهی گمنام در تاریخ پر عظمت ایران بود چنان اسطوره‌سازی کردند که حتی برخی احتمال دادند چه بسا وی از پیامبران الهی بوده است! 

در حالیکه کوروش آنقدر شاه ناشناخته‌ای بوده است که حتی «فردوسی بزرگ» که در شاهنامه خود که از فریدون‌ضحاک‌کش، بزرگمهر خردمند و یکتاپرست و دیگر نام‌آوران تاریخ ایران نام برده، این نام را بر روی یکی از سربازان ایرانی شاهنامه هم نگذاشته است تا آن را جاودان نگه دارد (!) 

چه برسد از وی با شعر و بیتی یاد کند. حال آنکه در نسخه های جدید تورات از وی صراحتاً به عنوان ناجی صهیونیست‌ها نام برده شده است! 

 پس روشن است که "کوروش کبیر" هم‌ ذاتاً اختراع صهیونیست‌هاست، همانگونه که اخیرا هم سران رژیم اشغالگر قدس، کوروش را صراحتا صهیونیست می‌خوانند نه یک ایرانی!


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ آبان ۹۶ ، ۲۲:۲۰
hosein hovalhaghجالب اینجاست!

 که صهیونیسم با نفوذ در متون تاریخی کشورمان و با همان ابزار نفوذ توانست تا سال‌ها پرونده ننگین قتل‌عام اجداد ایرانیان را به پدیده‌ای مقدس برای فرزندان همان ایرانیان تبدیل کند!

 و برگزاری مراسم یادبود ایرانی‌کُشی (جشن پوریم) نماد این واقعه است!... 


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ آبان ۹۶ ، ۲۱:۵۹
hosein hovalhaghدر واقع، به‌عنوان بهترین و بی‌خطرترین اما ارزان‌ترین روش، "نفوذ" همیشه بهترین ابزار مورد استفاده صهیونیست بوده است.

 از نفوذ در دربار خشایارشاه وابسته و خودپرست و در نهایت قتل‌عام هفتاد و هفت هزار (در برخی منابع: پانصد هزار) زن و مرد و کودک ایرانی به دست اِستر و مُردخای در چند هزار سال پیش، تا نفوذ در میان فلسطینی‌ها و در نهایت اشغال اراضی آنها در قرن حاضر، نمونه‌های دیده شده و اثبات شده‌ای از استفاده صهیونیست از این ابزار است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ آبان ۹۶ ، ۲۱:۴۴
hosein hovalhagh

جبهه_اقدام 

اسب تروآ و خفتگان مست

نفوذ؛ مؤثرترین روشاز چه روست که چهل میلیون ایرانی خواب‌آلود و سرخوش ترجیح داده‌اند در ازای چند استیکر و آپشن نرم افزاری (!)، دروازه‌های امنیت کل کشور را به‌سوی صهیونیست ها باز کنند تا اسب تروای دشمن دوباره کشور را بدون هزینه فتح کند و سپس سربازان از دل آن خارج شده و قتل‌عام خود را آغاز کنند؛ و بعد خشایارشاه و کوروش و سایر یاران نفوذی و مخلص خود را "کبیر" بخوانند و تاریخ ما را برای نوادگان‌مان از نو بنویسند! بله... مقدمه این داستان مدتهاست نوشته شده است! زمانی که از ترس مبارزه با دشمن، به یکباره از میان گزینه‌های خشن روی میز دشمن، گزینه مرگ آرام و بی‌‌درد "نفوذ" رای و انتخاب نهایی آنها شد!!

ن. صمدی؛ فعال فضای مجازی 

http://jebheeqdam.ir/node/313کانال جبهه اقدام انقلاب اسلامی

http://sapp.ir/jebheeqdam

.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ آبان ۹۶ ، ۲۱:۲۷
hosein hovalhagh

جبهه_اقدام

تسلط بهائیت از طریق سند 2030مقاله

حذف دین، جهاد و شهادت

اگر ملت را از ایمانش تهی بکنند؛ مثل این است که زره را در میدان جنگ از تن او بیرون آورده باشند. اگر مردم یک کشور را از غرور ملی و احساس مناعت و ایستادگی و استقامت تهیدست کنند، آن ها را در مقابل دشمن خلع سلاح کرده اند.

اسماء حسن نژاد؛ فعال فضای مجازی 

http://jebheeqdam.ir/node/318کانال جبهه اقدام انقلاب اسلامی

http://sapp.ir/jebheeqdam

.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ آبان ۹۶ ، ۲۱:۰۴
hosein hovalhagh

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ آبان ۹۶ ، ۲۰:۲۶
hosein hovalhagh