هوالحق

جبهه اقدام انقلاب اسلامی

جبهه اقدام انقلاب اسلامی

هوالحق

حضور در تلگرام اعانه به ظالم

شنبه, ۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۴:۰۵ ب.ظ

یکی از اعضای جبهه اقدام در یادداشتی بیان داشت:


"إِنَّ الشَّیَاطِینَ لَیُوحُونَ إِلَى أَوْلِیَآئِهِمْ لِیُجَادِلُوکُمْ وَإِنْ أَطَعْتُمُوهُمْ إِنَّکُمْ لَمُشْرِکُونَ؛ شیاطین به دوستان خود مطالبی مخفیانه القاء می کنند، تا با شما به مجادله برخیزند؛ اگر از آنها اطاعت کنید، قطعا شما هم مشرک خواهید بود. (انعام 121)

اکنون پس از گذشت قریب به چهار دهه از انقلاب اسلامی ایران، اصلی ترین و مهمترین تهدید برای جامعه اسلامی ما جنگ نرم و نفوذ فرهنگی دشمن است. نقشه نفوذ دشمن، پروژه ای بسیار زیرکانه و خطرناک است. چرا که آنان نتوانسته اند بسیاری از افراد انقلابی ما را به راحتی از اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی جدا نمایند. لذا با برنامه ریزی دقیق، طراحی و ساخت نرم افزارهایی چون فیس بوک، توئیتر، وایبر، واتس اپ، تلگرام و اینستاگرام سعی در پیاده سازی نقشه های شوم خود دارند. حال این سوال مطرح می شود که آیا استفاده کردن از این نرم افزارهای ضد اجتماعی کمک به ظلم ظالم است؟

در جواب باید گفت از آنجایی که واحد اندازه گیری و سود دهی در اینترنت کلیک و تاچ است و این بدافزارها نیز کاربر محور هستند و این کاربرانند که تولید محتوا می کنند؛ لذا هرچه بیشتر فعالیت کنند سود بیشتری نصیب صاحبان این نجس افزارها می شود. به طوری که چندی پیش نفتالی بنت وزیر اقتصاد رژیم صهیونیستی اعلام کرد: موفقیت میلیون دلاری وایبر پاسخی به تحریم اسرائیل است.

پس وقتی خود صاحبان و سرمایه گذاران این جاسوس کده ها اعتراف می کنند که استفاده از این ابزارها به نفع آنان است، لذا همه کاربران، بخصوص طلاب و روحانیون ولایی و انقلابی _که مع الأسف حضورشان در این نجس افزار های صهیونیستی زیاد می باشد_ موظفند، عالمانه و عاقلانه به فتوای رهبر معظم و بصیر انقلاب که فرموند اگر استفاده از نرم افزارهای صهیونیستی باعث تقویت دشمنان اسلام شود، استفاده از آن ها جایر نیست، عمل کنند.

 اما متأسفانه برخی از این به ظاهر مذهبی ها و انقلابی ها علناً و عملاً به این معتقد گشته اند که می توانند در زمین بازی دشمن با سلاح او علیه او بجنگند و با این ساده اندیشی، در زمین دشمن باقی می مانند و فعالیت می کنند و نمی دانند که دشمن با کسی که هیچ تأثیری ندارد، کاری ندارد؛ چرا که اگر کاربری واقعا موثر باشد، دشمن با تک کلیک او را حذف خواهد کرد؛ همانگونه که در دنیای حقیقی، دشمنان خود را حذف فیزیکی می نماید.

کاربران فضای مجازی! به هوش باشید! به خصوص شما طلاب عزیز که طلایه داران و منبرداران و ان شاءالله سربازان حضرت حجت (علیه السلام) هستید. چگونه فکر می کنید دشمنی که از قتل عام ملت های مظلوم، چون افغانستان، سوریه، عراق، فلسطین، بحرین، یمن و دیگر کشورهای اسلامی و شیعی ابایی ندارد اینک برای راحتی مسلمانان در تبلیغ دینشان، بستری فراهم می کند تا آزادانه به تبلیغ اسلام بپردازند؟!!

استفاده کنندگان و کاربران این نجس افزار ها باید بدانند، که حضور و فعالیت شان در این فضای طراحی شده از جانب دشمن به مثابه تأیید و کمک به ظالمان و ستمگران است. اعانه و کمک به ظالم و تقویت دشمنان اسلام جز آنکه حرمت دارد، از گناهان کبیره نیز به شمار می آید. موضوع چنان اهمیت دارد که برخی از مفسران صحیفه سجادیه (حضرت زین العابدین علیه السلام) عبارت «أن نعضد ظالماً» را اینگونه تفسیر کرده اند: "اگر کسی در موضع تجاوز به حقوق بندگان خدا قرار بگیرد، در این مقام مستقر است". کسانیکه برای ستم به دیگران دارای طرح و برنامه هستند، اگر شخصی در این ستم معاون و معاضد و کمک کار او شود قطعا مانند اوست. یاری ظالم و رها کردن مظلوم جزء مهلکات بوده و آسیبی است که در صورت ابتلا، دین، دنیا و آخرت انسان را بر باد فنا می دهد. خداوند سبحان در سوره مبارکه الاسراء آیات 74و 75 به حضرت یوسف (علی نبینا و آله و علیه الصلاه و السلام) این چنین می فرماید: (وَ لَوْلاَ أَن ثَبَّتْنَاکَ لَقَدْ کِدتَّ تَرْکَنُ إِلَیْهِمْ شَیْئًا قَلِیلًا) و اگر تو را استوار نمى‏داشتیم قطعا نزدیک بود کمى به سوى آنان متمایل شوى) (إِذًا لَّأَذَقْنَاکَ ضِعْفَ الْحَیَاةِ وَضِعْفَ الْمَمَاتِ ثُمَّ لاَ تَجِدُ لَکَ عَلَیْنَا نَصِیرًا) (در آن صورت حتما تو را دو برابر [در] زندگى و دو برابر [پس از] مرگ [عذاب] مى‏چشانیدیم آنگاه در برابر ما براى خود یاورى نمى‏یافتى)، اگر براستی تمایلی اندک به دشمن آن هم برای عزیزترین و محبوبترین مخلوق عالم، نزد پروردگار، چنین جزای سنگینی دارد! برای کسانی که همه جانبه دشمنان اسلام و مسلمین را تقویت می کنند چه عذاب دردناکی بدنبال خواهد داشت؟! وقتی خداوند می فرماید: "ان الشیاطین لیوحون إلی أولیائهم لیجادلونکم و إن أطعتموهم إنکم مشرکون" یعنی این سخن مشرکین از ناحیه خودشان نیست، بلکه اینها اولیاء شیطان هستند و لذا شیطان این سخنان را به دل های آنها القاء نموده  است و می فرماید: اگر تسلیم وسوسه‏هاى آنها شوید، شما هم در صف مشرکان قرار خواهید گرفت. این به این معناست که قطعا شما هم مشرک خواهید بود.

هم اکنون مصداق بارز شیطان بزرگ به فرموده امام راحل و مقام معظم رهبری آمریکای جنایتکار است که به دوستان صهیونیست خود راهکار جنگ نرم با استفاده از این جنگ افزارهای اینترنتی-تروریستی را داده است، تا علیه شیعیان و محبین خالص آل الله (علیهم السلام) مخصوصا جمهوری اسلامی ایران به مجادله پردازند و آنان را نابود کنند.  

حال شما جوانان و مدافعین این شبکه های جاسوسی_صهیونیستی به خصوص طلاب محترم، به آیه فوق توجه داشته باشید که استفاده شما از این نجس افزار ها موجب به اطاعت از استکبار و ظالمان صهیونیسم می شود که در نتیجه این عمل به نوعی مشرکانه است.

شایسته است که کاربران فضای مجازی و طلاب انقلابی و ولایتمدار، با پشتوانه حوزه های علمیه انقلابی _که باید پرچم دار مبارزه با کفر و طاغوت باشند_ بحث گفتمان مطالبه گری و عدالت طلبی را که مد نظر مقام معظم رهبری است احیا نموده و اجازه ندهند که دشمنان قسم خورده این انقلاب، با کمک ایادی و سرسپردگان خود به ارکان نظام جمهوری اسلامی صدمه ای وارد کنند.

انتظار است شورای عالی فضای مجازی در بستن دست غارتگر دشمنان اسلام و مسلمین در این شبکه های ضد اجتماعی و ضد تعاملی اقدامی عاجل انجام داده و برای حفظ مصالح نظام، این جاسوس کده های همیشه همراه را فیلتر نماید. به علاوه لازم است اوامر مقام معظم رهبری در راه اندازی سریع و صحیح شبکه ملی اطلاعات را که طی چند نامه و دستور به اعضای شورا ابلاغ شده، بدون مسامحه کاری اجرا نمایند.

دلسوزان این انقلاب، جوانان و طلاب محترم باید به عنوان افسران جنگ نرم از این نظام مقدس حفاظت کرده تا ان شاء الله سهم کوچکی در فراهم ساختن مقدمات دولت ظهور حضرت حجت (سلام الله علیه) که با ظالمان و ستمگران به مبارزه بپا می خیزند، را داشته باشند.

محمد جواد میرزائی نوش آبادی؛ فعال فضای مجازی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی